SKU: 22954
Срок на годност при доставка: 2027/03/28
Накратко:СРОК НА ГОДНОСТ: 28.3.2027г.
Есенция за лице с 95% муцин от охлюви, обогатена с 5 вида пептиди, допринася за подобряване на еластичността на кожата и възстановяване на клетъчните увреждания. В допълнение, пантенолът и алантоинът във формулата успокояват и хидратират кожата, като осигуряват допълнителни благоприятни ефекти. Подобрява еластинчността на кожата, така че кожата да изглежда и да се чувства по-гладка и стегната. Стимулира производството на колаген и еластин фибробласти. Може да помогне за възстановяването на видими увреждания на кожата и да укрепи основните поддържащи елементи на кожата. Муцинът от охлюви помага да предпази кожата от загуба на влага, като същевременно подобрява еластичността на кожата. Охлювният муцин помага за възстановяването и успокоява зачервената, чувствителна кожа, насърчава регенерацията на клетките и осигурява трайна грижа за кожата
* За най - точен списък на съставките, моля консултирайте се с опаковката на продукта или се свържете с нас за снимка на продукта.
Поръчките се обработват на същия или следващият ден от момента на създаването на поръчката
Доставките се изпълняват в срок от 3-5 работни дни от куриер на фирма Спиди или Еконт всеки ден, без неделя.
Ако решите да върнете поръчката може да го направите в рамките на 14 дни. Условия за връщането са продукта да е в добър търговски вид, да не е ползван и да е придружавано с касовата бележка.
| Метод на доставка | Цена |
| До офис на Speedy | 2,04 € |
| До адрес (Еконт) | 2,78 € |
| За поръчки над 20.45 € | БЕЗПЛАТНА |
Отзиви
Оценка за продукт
Все още няма отзиви