SKU: 22986
Срок на годност при доставка: Няма информация
Нарушена опаковка
Накратко:Лифтинг ампула за лице, която съдържа 6 вида ретинол комплекс и колаген за намаляване на бръчките и стягане на контура на лицето.
Комплексът от ретинол е с чист ретинол, растителен ретинол и функционален ретинол, които помагат при лифтинг грижата и помага против стареене.Ретинола в продукта се съдържа в капсули с наноразмер, като се използва методът на капсулиране, за да се подобри проникването през кожата и да се увеличи максимално доставянето на активни съставки.
Съдържа и ниацинамид, който помага за видимо намаляване на разширените пори, стягане на пори, подобряване на неравномерния тен на кожата, омекотяване, борбата с фините линии и бръчки. Други предимства на ниацинамида са, че помага за обновяване и възстановяване на повърхността на кожата срещу загуба на влага и дехидратация.
Съдържа екстракт от растението Anastatica Hierochuntica вместо вода, който осигурява богата и наситена хидратираща енергия и подпомага грижата за еластичността и текстурата на кожата. Този растителен екстракт е антиоксидант и успокояваща съставка, която може да подобри тонуса на кожата.
* За най - точен списък на съставките, моля консултирайте се с опаковката на продукта или се свържете с нас за снимка на продукта.
Поръчките се обработват на същия или следващият ден от момента на създаването на поръчката
Доставките се изпълняват в срок от 3-5 работни дни от куриер на фирма Спиди или Еконт всеки ден, без неделя.
Ако решите да върнете поръчката може да го направите в рамките на 14 дни. Условия за връщането са продукта да е в добър търговски вид, да не е ползван и да е придружавано с касовата бележка.
| Метод на доставка | Цена |
| До офис на Speedy | 4,00 лв. |
| До адрес (Еконт) | 5,45 лв. |
| За поръчки над 40лв. | БЕЗПЛАТНА |
Отзиви
Оценка за продукт
Все още няма отзиви